Home
- مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه ، 27 مهر 1388 ، 10:08
   « چی- انرژی حیات Chi، انرژی بیوالکترومغناطیسی است که در کانالها و خط سیرهای انرژی (Meridians) در بدن کلیه موجودات زنده جاری بوده، مسؤلیت حفظ سلامت و عملکرد صحیح ارگان ها را عهده دار می باشد».

   چی یکی از اصول پایه تمامی تئوری های کلاسیک پزشکی چین و نیز چی کونگ می باشد. این واژه در اصل همان کلمه ای است که در زبان لاتین «پنیوما»
Pneuma (به معنای هوا یا تنفس)، و در زبان سانسکریت Prana (در تمرینات یوگا) «پرانا» گفته می شود و انرژی حیاتی است که در تمام موجودات زنده وجود دارد.
    نیروی چی شباهت بسیاری به الکتریسیته دارد که در بدن حیوانات و انسان جاری است. وقتیکه جریان این نیرو کم و یا متوقف می شود، حالت بیماری یا مرگ حادث می شود. نیروی چی را بعنوان واسطه ای برای احساس و درک نیز می توان در نظر گرفت.
 
گردآوری و تایپ: امیر نعمتی.
برای کسب اطلاعات بیشتر به کتابهای زیر مراجعه بفرمائید: «دایرة المعارف کامل هفت طـّب اصلی دنیا (جلد اول)»، «یوگا در هفت مرحله، از مبتدی تا عالی»، «طـّب سوزنی جامع»، «درمان جامع طبّ سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن»، و... ، نوشته: استاد محمّد رضا یحیایی.
آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 5 خرداد 1393 ، 14:51
 

اینها را ببینید


بخش معرفی اساتید

شیهان یوسف فریدون نیا

شیهان محمود پورحاجی‌باقر

***

استاد سعید بختیاری - نقاش طراح

***

«بخش اختصاصی اساتید». این بخش بسیار لازم برای پیشرفت ایران می‌باشد.

تبلیغات کتاب و مجله در سایت

معرفی و تبلیغ کتابها و مجلات چاپ شده در ایران

مخصوص تبلیغ دائمی ناشران و نویسندگان.

 

برای مشاهده جزئیات بیشتر  اینجا  را کلیک نمایید.

مشخصات کاربری

Free Page Rank Tool

 

 

آگهی متنی:«شرکت پارس هایتک» آماده همکاری با کلیه فروشندگان نوت بوک (لپ تاپ) در سراسر کشور:ارسال نوت بوک در کمتر از ۲۴ ساعت به کلیه نقاط ایران امکان پذیر شد. تنهابا یک تماس می توانید از این تاریخ به بعد نوت بوک مورد نظر خود را از طریق خطوط هوایی و زمینی دریافت نمایید. برای اطلاع از لیست موجودی و قیمت به سایت شرکت مراجعه نمایید:www.ParsHighTech.com . تلفن:  ۰۹۱۲۳۰۷۸۳۵۷و ۶۶۳۸۱۰۰۲ و ۶۶۳۸۱۰۰۳.

آگهی متنی: «طراح». برنامه نویس و طراح وب‌سایت : جاواسکریپت، Jquery ،CSS، PHP، HTML . سرور ویندوز و لينوکس . و پرتالها و انجمنها. قالب جوملا، ورد پرس، استاتیک، فلش.www.Ahad.pro ۰۹۱۲۴۰۵۷۹۲۳

آگهی متنی: «زونا» یک سرویس دهنده وب فارسی است که سعی شده محلی باشد برای تبادل نظر و تعامل بین مدیران سایتها و وبلاگها و ارتقای سطح کیفی سایتها بر اساس نظر کاربران. www.zona.ir

آگهی متنی: تدریس خصوصی نقاشی طراحی, و پذیرش سفارش تابلوهای شما (کلیک کنید)

آگهی متنی: «طراح». برنامه نویس و طراح وب‌سایت: جاواسکریپت، Jquery ،CSS، PHP، HTML . سرور ویندوز و لينوکس . و پرتالها و انجمنها. قالب جوملا، ورد پرس، استاتیک، فلش. .www. taraah.ir تلفن:09124057923.

آگهی متنی: «زونا» یک سرویس دهنده وب فارسی است که سعی شده محلی باشد برای تبادل نظر و تعامل بین مدیران سایتها و وبلاگها و ارتقای سطح کیفی سایتها بر اساس نظر کاربران. www.zona.ir

طریقت هنرهای رزمی، متافیزیک (ماوراءالطبعه)، علوم روحی، یوگای جامع، چی کُنگ، تای چی، سلاحهای رزمی، علوم پزشکی، علوم ادیان، علوم احادیث، طبّ سوزنی، ماساژ ، علم اعداد، نجوم، علوم خفیه و غریبه، انرژی درمانی، طبّ سنّتی، فنّی مهندسی، مدیتیشن، حجامت، طبّ گیاهی، ذِن، فناوری، روانشناسی و ... ، در «وبسایت استاد محمّدرضا یحیایی»: http://mry14mn.com

قابل توجه علاقمندان هنرهای رزمی (کاراته)

جدیدترین و کاملترین کتاب درباره «کمربند سفید» کاراته چاپ شد. بهترین کتاب برای کسانی که می خواهند کاراته را از پایه (کمربند سفید) بیاموزند. کتاب: آموزش کاراته به زبان ساده (کمربند سفید). نویسنده: استاد محمّدرضا یحیایی (کمربند مشکی– دان ۵ کاراته). شما با مطالعه این کتاب آشنا می شوید با:

۱- اسرار کاراته. ۲- مفهوم حقیقی کاراته. ۳- تکنیکها و حرکات کاراته، همراه با تصاویر و توضیحات کامل. و ... .


کت پرتو سیستم جامع : تحقیقات، پژوهش، طراحی، تولید و آموزش انواع دستگاههای: پزشکی، ورزشی، آموزشی، فنّی و مهندسی و  غیره. زیر مجموعه فعالیت شرکت در رشته‌های : پزشکی - ورزشی - آموزشی - فرهنگی - فنّی و مهندسی - طب سنّتی - متافیزیک - و غیره می‌باشد.


جدیدترین کتاب استاد یحیایی

به یاری خدا، جدیدترین کتاب استاد یحیایی، نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار) ، چاپ شد. کسب اطلاعات بیشتر به بخش فروش اینترنتی مراجعه بفرمائید.

دو عدد CD از گلچین کارهای استاد یحیایی موجود می باشد، شامل:

CD 1 : معرفی کتابهای استاد به همراه عکسهای دیدنی، و گلچین مراسم های اجرا شده «هنرهای رزمی، شکستن اجسام سخت، نمایش کاتا کاراته، ماوراءالطبیعه (متافیزیک)، علوم روحی و هیپنوتیزم و نمایش تأثیر قدرتهای ذهنی، تایچی چوان، یوگا، و طبّ سنّتی (طبّ سوزنی)».

CD 2 : معرفی کتابهای استاد به همراه عکسهای دیدنی، و گلچین تکنیکهای شگفت انگیز از قبیل «دریافت انرژی از برق و جبران افت انرژی در بدن، و آموزش درباره نیروی حیات(چی)، جابجاکردن اشیاء با قدرت ذهنی، آموزش طبّ های سنّتی در معالجه بیماریها از قبیل میگرن، نقاط طبّ سوزنی و نصف النهارها، نمایش عملی تأثیر دستگاه الکترونیکی طبّ سوزنی بدون سوزن بر بدن در معالجه بیماریها».


http://mry14mn.com/images/kelas/kelas-haye-amozeshi.gif

شرکت  پرتو سیستم جامع